FORLINK SR-71
Guyhobo
1
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5973337788383232 |
| Original | 5973337788383232 |
Not mine, i just edited it ,credit to lil timmy for the idea
Specifications
| Length | 9.75 m |
| Width | 7 m |
| Height | 1.25 m |
| Weight | 2.112 t |
| Toughness | 700 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 7040 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |