A39 Tortoise
Bronco101
0
1
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5067160539889664 |
| Original | 5067160539889664 |
bloody hell its a Bri'ish tutel!
Specifications
| Length | 9.38 m |
| Width | 4.25 m |
| Height | 3 m |
| Weight | 8.241 t |
| Toughness | 2550 |
| Offense | 240 |
| Defense | 1000 |
| Thrust | 39000 |
| Output | 10450 |
| Cost | Coin 186600 / Gold 25 |
| App Version | 1.3.3 |