FORLINK starter tank
lil timmy
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 4886776893145088 |
| Original | 5691703243571200 |
I'm not him I'm lil timmy but it works now and can u make the ratte work please I'll be ez
Specifications
| Length | 9.62 m |
| Width | 3.75 m |
| Height | 3.38 m |
| Weight | 6.373 t |
| Toughness | 1430 |
| Offense | 240 |
| Defense | 10 |
| Thrust | 2000 |
| Output | 14310 |
| Cost | Coin 4000 / Gold 15 |
| App Version | 1.3.3 |