Single
N/A
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
N/A
Specifications
| Length | 9 m |
| Width | 2.25 m |
| Height | 2.75 m |
| Weight | 3.821 t |
| Toughness | 1210 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 4800 |
| Output | 12110 |
| Cost | Coin 5360 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.3 |
N/A
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
N/A
| Length | 9 m |
| Width | 2.25 m |
| Height | 2.75 m |
| Weight | 3.821 t |
| Toughness | 1210 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 4800 |
| Output | 12110 |
| Cost | Coin 5360 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.3 |