FV4201 Chieftain Mk.5
Chieftain Mk.5
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5140191997067264 |
| Original | 5695235216637952 |
Tonk
Specifications
| Length | 8.88 m |
| Width | 3.88 m |
| Height | 2.62 m |
| Weight | 8.384 t |
| Toughness | 2510 |
| Offense | 340 |
| Defense | 1000 |
| Thrust | 32600 |
| Output | 10120 |
| Cost | Coin 322400 / Gold 15 |
| App Version | 1.3.3 |