FORLINK
Guyhobo
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | |
| Original |
Ive played for 3 years but i made FORLINK this year. Goodnight, as i have to sleep now
Specifications
| Length | 0.25 m |
| Width | 0.25 m |
| Height | 0.25 m |
| Weight | 0.003 t |
| Toughness | 0 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 10 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |