FORLINK Helsing
Guyhobo
2
1
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5678867901579264 |
| Original | 5678867901579264 |
Not mine
Specifications
| Length | 7.62 m |
| Width | 3 m |
| Height | 2.62 m |
| Weight | 2.625 t |
| Toughness | 880 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 8750 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |