G444Z-10
yu
0
0
| Craft ID | |
| Revision | 1 |
| Parent | |
| Original |
UPDATED a tank that can go 30-40 km/h and has high armour strength but higher with 2 machine guns and 1 gatler. can easily cook level 15.
Specifications
| Length | 5.75 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 3.38 m |
| Weight | 6.037 t |
| Toughness | 1600 |
| Offense | 550 |
| Defense | 950 |
| Thrust | 26800 |
| Output | 670 |
| Cost | Coin 346720 / Gold 5 |
| App Version | 1.3.3 |