FORLINK Strv.103.B
Guyhobo
4
0
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 5657470710054912 |
| Original | 5697748376485888 |
Not mine
Specifications
| Length | 9 m |
| Width | 4 m |
| Height | 2.38 m |
| Weight | 4.233 t |
| Toughness | 1410 |
| Offense | 0 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 0 |
| Output | 14110 |
| Cost | Coin 0 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |