FORLINK LK P1000 Ratte
Guyhobo
0
1
| Craft ID | |
| Revision | 0 |
| Parent | 4773983804194816 |
| Original | 5665382442467328 |
No gold cost
Specifications
| Length | 8.5 m |
| Width | 3.25 m |
| Height | 2.62 m |
| Weight | 4.005 t |
| Toughness | 1240 |
| Offense | 160 |
| Defense | 0 |
| Thrust | 2400 |
| Output | 12400 |
| Cost | Coin 17400 / Gold 0 |
| App Version | 1.3.2 |